ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ »Ιρλανδία » Κύπελλο » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Κύπελλο¬ZEE÷QkGeVG1n¬ZB÷96¬ZY÷Ιρλανδία¬ZC÷bgckrFBL¬ZD÷p¬ZE÷AiwBsLHN¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷96_QkGeVG1n¬ZJ÷2¬ZL÷/football/ireland/fai-cup/¬ZX÷00Ιρλανδία 008λανδία0030000000169000Κύπελλο 007ύπελλο000¬ZCC÷0¬ZAF÷Ιρλανδία¬~AA÷p4GpsaOP¬AD÷1493557200¬ADE÷1493557200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Evergreen Utd.¬ER÷1/32-Τελικά¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EVE¬AE÷Evergreen Utd.¬WU÷evergreen-united¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬WN÷MAR¬AF÷St. Marys¬WV÷st-marys¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬AM÷1ος αγώνας της σειράς. Ρεβάνς σε περιπτωση ισοπαλίας. ¬AN÷n¬~AA÷2q3CxJWt¬AD÷1493557200¬ADE÷1493557200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Έβερτον AFC¬ER÷1/32-Τελικά¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EVE¬AE÷Έβερτον AFC¬WU÷everton-afc¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬WN÷LIF¬AF÷Liffey Wanderers¬WV÷liffey-wanderers¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬AM÷1ος αγώνας της σειράς. Ρεβάνς σε περιπτωση ισοπαλίας. ¬AN÷n¬~AA÷W0Ctru9J¬AD÷1493546400¬ADE÷1493546400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Ballymun Utd¬ER÷1/32-Τελικά¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷KIL¬AF÷Κίλεστερ Γιουνάιτεντ¬WV÷killester-utd¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬WM÷BAL¬AE÷Ballymun Utd¬WU÷ballymun-utd¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬AM÷1ος αγώνας της σειράς. Ρεβάνς σε περιπτωση ισοπαλίας. ¬AN÷n¬~AA÷UeYcJeWI¬AD÷1493488800¬ADE÷1493488800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Killarney Celtic¬ER÷1/32-Τελικά¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KIL¬AE÷Killarney Celtic¬WU÷killarney-celtic¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BOY¬AF÷Boyle Celtic¬WV÷boyle-celtic¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷1ος αγώνας της σειράς. Ρεβάνς σε περιπτωση ισοπαλίας. ¬AN÷n¬~AA÷j5ZgKyHC¬AD÷1493485200¬ADE÷1493485200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Γκρέιστοουνς¬ER÷1/32-Τελικά¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Γκρέιστοουνς¬WU÷greystones¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHE¬AF÷Σέριφ¬WV÷sheriff-yc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AM÷1ος αγώνας της σειράς. Ρεβάνς σε περιπτωση ισοπαλίας. ¬AN÷n¬~AA÷MVUkLH16¬AD÷1493474400¬ADE÷1493474400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Κόλετζ Κορίνθιανς¬ER÷1/32-Τελικά¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Κόλετζ Κορίνθιανς¬WU÷college-corinthians¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BAL¬AF÷Ballincollig¬WV÷ballincollig¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷1ος αγώνας της σειράς. Ρεβάνς σε περιπτωση ισοπαλίας. ¬AN÷n¬~AA÷ruWoMcn0¬AD÷1493470800¬ADE÷1493470800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edenderry¬ER÷1/32-Τελικά¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EDE¬AE÷Edenderry¬WU÷edenderry¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷COB¬AF÷Cobh Wanderers¬WV÷cobh-wanderers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷1ος αγώνας της σειράς. Ρεβάνς σε περιπτωση ισοπαλίας. ¬AN÷n¬~AA÷0GtsNwXg¬AD÷1493405100¬ADE÷1493405100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Bangor Celtic¬ER÷1/32-Τελικά¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAN¬AE÷Bangor Celtic¬WU÷bangor-celtic¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬WN÷CHE¬AF÷Τσέρι Όρτσαρντ¬WV÷cherry-orchard¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬AM÷1ος αγώνας της σειράς. Ρεβάνς σε περιπτωση ισοπαλίας. ¬AN÷n¬~
1
1495803684
8
fixtures
1
1495803684
0
Κατεβάστε δωρεάν την εφαρμογή μας!
 
ΒΟΗΘΕΙΑ: Βρίσκεστε στη σελίδα αποτελέσματα Κύπελλο Ιρλανδίας στο τμήμα ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ/Ιρλανδία. Το eScore.gr προσφέρει Κύπελλο Ιρλανδίας livescore, τελικά και επι μέρους αποτελέσματα, βαθμολογία Κύπελλο Ιρλανδίας και λεπτομέρειες αγώνων (σκόρερς, κόκκινες κάρτες, σύγκριση αποδόσεων, κτλ...). Εκτός από τα αποτελέσματα Κύπελλο Ιρλανδίας μπορείτε να παρακολουθήσετε 1000+ διοργανώσεις στο ποδόσφαιρο απο 90+ χώρες σε όλο τον κόσμο μέσω του eScore.gr. Απλά κάντε κλικ στο όνομα της χώρας στο μενού που βρίσκεται αριστερά και επιλέξτε την διοργάνωση που σας ενδιαφέρει (αποτελέσματα πρωταθλήματος, livescore εθνικού κυπέλλου, άλλες διοργανώσεις). Τα αποτελέσματα Κύπελλο Ιρλανδίας παρέχονται σε πραγματικό χρόνο, με live ανανέωση.