ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ »Μποτσουάνα » Πρέμιερ Λιγκ » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷ΜΠΟΤΣΟΥΑΝΑ: Πρέμιερ Λιγκ¬ZEE÷j9S62l8j¬ZB÷38¬ZY÷Μποτσουάνα¬ZC÷fXfo0ldk¬ZD÷s¬ZE÷O67DeE8U¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷38_j9S62l8j¬ZJ÷2¬ZL÷/football/botswana/premier-league/¬ZX÷00Μποτσουάνα 010σουάνα0000000000169000Πρέμιερ Λιγκ012ρ Λιγκ000¬ZCC÷0¬ZAF÷Μποτσουάνα¬~AA÷tOuhZIjp¬AD÷1495731600¬ADE÷1495731600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Οράπα Γιουνάιτεντ¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORA¬AE÷Οράπα Γιουνάιτεντ¬WU÷orapa-united¬AG÷0¬WN÷GAB¬AF÷Gaborone Utd¬WV÷gaborone-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷8UXwcMri¬AD÷1495719000¬ADE÷1495719000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷BDF XI¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BDF¬AE÷BDF XI¬WU÷bdf-xi¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷EXT¬AF÷Εξτένσιον Γκάνερς¬WV÷extension-gunners¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷YT6NyCCr¬AD÷1495719000¬ADE÷1495719000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gilport Lions¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIL¬AE÷Gilport Lions¬WU÷gilport-lions¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BLA¬AF÷Black Forest¬WV÷black-forest¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷fRqdYx6j¬AD÷1495719000¬ADE÷1495719000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Security Systems¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEC¬AE÷Security Systems¬WU÷security-systems¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬WN÷CEN¬AF÷Centre Chiefs¬WV÷centre-chiefs¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷dj4LvuTM¬AD÷1495287000¬ADE÷1495287000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Black Forest¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BLA¬AE÷Black Forest¬WU÷black-forest¬AG÷0¬WN÷TOW¬AF÷Τάουνσιπ Ρόλερς¬WV÷township-rollers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷AZ5Dt1bA¬AD÷1495287000¬ADE÷1495287000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Centre Chiefs¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ORA¬AF÷Οράπα Γιουνάιτεντ¬WV÷orapa-united¬AH÷0¬WM÷CEN¬AE÷Centre Chiefs¬WU÷centre-chiefs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬AN÷n¬~AA÷E7C4rNTc¬AD÷1495287000¬ADE÷1495287000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jwaneng Galaxy FC¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JWA¬AE÷Jwaneng Galaxy FC¬WU÷jwaneng-galaxy¬AG÷1¬WN÷GAB¬AF÷Gaborone Utd¬WV÷gaborone-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷lQ4HuLDG¬AD÷1495287000¬ADE÷1495287000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miscellaneous¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIS¬AE÷Miscellaneous¬WU÷miscellaneous¬AG÷0¬WN÷SEC¬AF÷Security Systems¬WV÷security-systems¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷SAG8ssq4¬AD÷1495287000¬ADE÷1495287000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nico United¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIC¬AE÷Nico United¬WU÷nico-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷SAN¬AF÷Sankoyo Bush Bucks¬WV÷sankoyo-bush-bucks¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷zs3PwarT¬AD÷1495287000¬ADE÷1495287000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Εξτένσιον Γκάνερς¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GRE¬AF÷Green Lovers¬WV÷green-lovers¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷EXT¬AE÷Εξτένσιον Γκάνερς¬WU÷extension-gunners¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷KpD0q3Ei¬AD÷1495287000¬ADE÷1495287000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Πολίς XI¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POL¬AE÷Πολίς XI¬WU÷police-xi¬AG÷1¬WN÷GIL¬AF÷Gilport Lions¬WV÷gilport-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷QN1PoyJh¬AD÷1495027800¬ADE÷1495027800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gilport Lions¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 28¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIL¬AE÷Gilport Lions¬WU÷gilport-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷NIC¬AF÷Nico United¬WV÷nico-united¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷WQoCLv5m¬AD÷1494954000¬ADE÷1494954000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Lovers¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 25¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Green Lovers¬WU÷green-lovers¬AG÷2¬WN÷TOW¬AF÷Τάουνσιπ Ρόλερς¬WV÷township-rollers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬AN÷n¬~AA÷4E0TpeYb¬AD÷1494954000¬ADE÷1494954000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Οράπα Γιουνάιτεντ¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 28¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORA¬AE÷Οράπα Γιουνάιτεντ¬WU÷orapa-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JWA¬AF÷Jwaneng Galaxy FC¬WV÷jwaneng-galaxy¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Ym5XqFm5¬AD÷1494941400¬ADE÷1494941400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷BDF XI¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 28¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BDF¬AE÷BDF XI¬WU÷bdf-xi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷SAN¬AF÷Sankoyo Bush Bucks¬WV÷sankoyo-bush-bucks¬AH÷0¬AN÷n¬~
1
1495859014
236
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ΜΠΟΤΣΟΥΑΝΑ: Πρέμιερ Λιγκ¬ZEE÷j9S62l8j¬ZB÷38¬ZY÷Μποτσουάνα¬ZC÷fXfo0ldk¬ZD÷s¬ZE÷O67DeE8U¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷38_j9S62l8j¬ZJ÷2¬ZL÷/football/botswana/premier-league/¬ZX÷00Μποτσουάνα 010σουάνα0000000000169000Πρέμιερ Λιγκ012ρ Λιγκ000¬ZCC÷0¬ZAF÷Μποτσουάνα¬~AA÷xAPfgvrG¬AD÷1495891800¬ADE÷1495891800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Lovers¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Green Lovers¬WU÷green-lovers¬WN÷MIS¬AF÷Miscellaneous¬WV÷miscellaneous¬AN÷n¬~AA÷nLWsdtbc¬AD÷1495891800¬ADE÷1495891800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nico United¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIC¬AE÷Nico United¬WU÷nico-united¬WN÷MAH¬AF÷Mahalapye Hotspurs¬WV÷mahalapye-hotspurs¬AN÷n¬~AA÷4dRne0D3¬AD÷1495891800¬ADE÷1495891800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sankoyo Bush Bucks¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Sankoyo Bush Bucks¬WU÷sankoyo-bush-bucks¬WN÷POL¬AF÷Πολίς XI¬WV÷police-xi¬AN÷n¬~AA÷rmQjfKS9¬AD÷1495891800¬ADE÷1495891800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Τάουνσιπ Ρόλερς¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOW¬AE÷Τάουνσιπ Ρόλερς¬WU÷township-rollers¬WN÷JWA¬AF÷Jwaneng Galaxy FC¬WV÷jwaneng-galaxy¬AN÷n¬~~
1
1495859014
4
Κατεβάστε δωρεάν την εφαρμογή μας!
 
ΒΟΗΘΕΙΑ: Βρίσκεστε στη σελίδα αποτελέσματα Πρέμιερ Λιγκ 2016/2017 στο τμήμα ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ/Μποτσουάνα. Το eScore.gr προσφέρει Πρέμιερ Λιγκ 2016/2017 livescore, τελικά και επι μέρους αποτελέσματα, βαθμολογία Πρέμιερ Λιγκ 2016/2017 και λεπτομέρειες αγώνων (σκόρερς, κόκκινες κάρτες, σύγκριση αποδόσεων, κτλ...). Εκτός από τα αποτελέσματα Πρέμιερ Λιγκ 2016/2017 μπορείτε να παρακολουθήσετε 1000+ διοργανώσεις στο ποδόσφαιρο απο 90+ χώρες σε όλο τον κόσμο μέσω του eScore.gr. Απλά κάντε κλικ στο όνομα της χώρας στο μενού που βρίσκεται αριστερά και επιλέξτε την διοργάνωση που σας ενδιαφέρει (αποτελέσματα πρωταθλήματος, livescore εθνικού κυπέλλου, άλλες διοργανώσεις). Τα αποτελέσματα Πρέμιερ Λιγκ 2016/2017 παρέχονται σε πραγματικό χρόνο, με live ανανέωση.