ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ »Μποτσουάνα » Πρέμιερ Λιγκ » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷ΜΠΟΤΣΟΥΑΝΑ: Πρέμιερ Λιγκ¬ZEE÷j9S62l8j¬ZB÷38¬ZY÷Μποτσουάνα¬ZC÷fXfo0ldk¬ZD÷s¬ZE÷O67DeE8U¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷38_j9S62l8j¬ZJ÷2¬ZL÷/football/botswana/premier-league/¬ZX÷00Μποτσουάνα 010σουάνα0000000000153000Πρέμιερ Λιγκ012ρ Λιγκ000¬ZCC÷0¬~AA÷by4XlpkQ¬AD÷1480774500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gaborone Utd¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GAB¬AE÷Gaborone Utd¬WU÷gaborone-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷CEN¬AF÷Centre Chiefs¬WV÷centre-chiefs¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷8dbrSMsD¬AD÷1480773600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Lovers¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Green Lovers¬WU÷green-lovers¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BLA¬AF÷Black Forest¬WV÷black-forest¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷jL3wT2S6¬AD÷1480773600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nico United¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIC¬AE÷Nico United¬WU÷nico-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ORA¬AF÷Orapa United¬WV÷orapa-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Crp8rrSg¬AD÷1480773600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sankoyo Bush Bucks¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MAH¬AF÷Mahalapye Hotspurs¬WV÷mahalapye-hotspurs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬WM÷SAN¬AE÷Sankoyo Bush Bucks¬WU÷sankoyo-bush-bucks¬AG÷0¬AN÷n¬~AA÷0joUkQZJ¬AD÷1480773600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Security Systems¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEC¬AE÷Security Systems¬WU÷security-systems¬AG÷2¬WN÷JWA¬AF÷Jwaneng Galaxy FC¬WV÷jwaneng-galaxy¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷nmcnRtcJ¬AD÷1480773600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Township Rollers¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MIS¬AF÷Miscellaneous¬WV÷miscellaneous¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷TOW¬AE÷Township Rollers¬WU÷township-rollers¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷CU4ZTrD0¬AD÷1480698000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷BDF XI¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BDF¬AE÷BDF XI¬WU÷bdf-xi¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷POL¬AF÷Police XI¬WV÷police-xi¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Y7BC0ku2¬AD÷1480255200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Black Forest¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BLA¬AE÷Black Forest¬WU÷black-forest¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷BDF¬AF÷BDF XI¬WV÷bdf-xi¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷fHC81VPe¬AD÷1480169700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Centre Chiefs¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CEN¬AE÷Centre Chiefs¬WU÷centre-chiefs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷TOW¬AF÷Township Rollers¬WV÷township-rollers¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷xtI32BAk¬AD÷1480168800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gaborone Utd¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GAB¬AE÷Gaborone Utd¬WU÷gaborone-utd¬AG÷1¬WN÷SEC¬AF÷Security Systems¬WV÷security-systems¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷bkJa3ieq¬AD÷1480168800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jwaneng Galaxy FC¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JWA¬AE÷Jwaneng Galaxy FC¬WU÷jwaneng-galaxy¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷GRE¬AF÷Green Lovers¬WV÷green-lovers¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷6geWKJQG¬AD÷1480168800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miscellaneous¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIS¬AE÷Miscellaneous¬WU÷miscellaneous¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷GIL¬AF÷Gilport Lions¬WV÷gilport-lions¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷AR1NMud4¬AD÷1480168800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Police XI¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POL¬AE÷Police XI¬WU÷police-xi¬AG÷1¬WN÷NIC¬AF÷Nico United¬WV÷nico-united¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷hjiSLaBA¬AD÷1480168800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Εξτένσιον Γκάνερς¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EXT¬AE÷Εξτένσιον Γκάνερς¬WU÷extension-gunners¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷SAN¬AF÷Sankoyo Bush Bucks¬WV÷sankoyo-bush-bucks¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷Wz3JNLtb¬AD÷1480093200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orapa United¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORA¬AE÷Orapa United¬WU÷orapa-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷MAH¬AF÷Mahalapye Hotspurs¬WV÷mahalapye-hotspurs¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷6FE90MWa¬AD÷1479920400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷BDF XI¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BDF¬AE÷BDF XI¬WU÷bdf-xi¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JWA¬AF÷Jwaneng Galaxy FC¬WV÷jwaneng-galaxy¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷0xEDatn6¬AD÷1479920400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Lovers¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GAB¬AF÷Gaborone Utd¬WV÷gaborone-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬WM÷GRE¬AE÷Green Lovers¬WU÷green-lovers¬AG÷0¬AN÷n¬~AA÷vTCHb01C¬AD÷1479920400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Township Rollers¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOW¬AE÷Township Rollers¬WU÷township-rollers¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷SEC¬AF÷Security Systems¬WV÷security-systems¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷AmL02r2m¬AD÷1479913200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nico United¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BLA¬AF÷Black Forest¬WV÷black-forest¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬WM÷NIC¬AE÷Nico United¬WU÷nico-united¬AG÷1¬AN÷n¬~AA÷hCA512Hg¬AD÷1479913200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sankoyo Bush Bucks¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Sankoyo Bush Bucks¬WU÷sankoyo-bush-bucks¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷MIS¬AF÷Miscellaneous¬WV÷miscellaneous¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~~
1
1480801710
66
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ΜΠΟΤΣΟΥΑΝΑ: Πρέμιερ Λιγκ¬ZEE÷j9S62l8j¬ZB÷38¬ZY÷Μποτσουάνα¬ZC÷fXfo0ldk¬ZD÷s¬ZE÷O67DeE8U¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷38_j9S62l8j¬ZJ÷2¬ZL÷/football/botswana/premier-league/¬ZX÷00Μποτσουάνα 010σουάνα0000000000153000Πρέμιερ Λιγκ012ρ Λιγκ000¬ZCC÷0¬~AA÷4It0p4cs¬AD÷1480860900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gilport Lions¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIL¬AE÷Gilport Lions¬WU÷gilport-lions¬WN÷EXT¬AF÷Εξτένσιον Γκάνερς¬WV÷extension-gunners¬AN÷n¬~
1
1480801710
1
Κατεβάστε δωρεάν την εφαρμογή μας!
 
ΒΟΗΘΕΙΑ: Βρίσκεστε στη σελίδα αποτελέσματα Πρέμιερ Λιγκ 2016/2017 στο τμήμα ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ/Μποτσουάνα. Το eScore.gr προσφέρει Πρέμιερ Λιγκ 2016/2017 livescore, τελικά και επι μέρους αποτελέσματα, βαθμολογία Πρέμιερ Λιγκ 2016/2017 και λεπτομέρειες αγώνων (σκόρερς, κόκκινες κάρτες, σύγκριση αποδόσεων, κτλ...). Εκτός από τα αποτελέσματα Πρέμιερ Λιγκ 2016/2017 μπορείτε να παρακολουθήσετε 1000+ διοργανώσεις στο ποδόσφαιρο απο 90+ χώρες σε όλο τον κόσμο μέσω του eScore.gr. Απλά κάντε κλικ στο όνομα της χώρας στο μενού που βρίσκεται αριστερά και επιλέξτε την διοργάνωση που σας ενδιαφέρει (αποτελέσματα πρωταθλήματος, livescore εθνικού κυπέλλου, άλλες διοργανώσεις). Τα αποτελέσματα Πρέμιερ Λιγκ 2016/2017 παρέχονται σε πραγματικό χρόνο, με live ανανέωση.