ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ »ΗΠΑ » US Όπεν Καπ » 2018

results
1
1524378591
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ΗΠΑ: US Όπεν Καπ¬ZEE÷8dUVq2Un¬ZB÷200¬ZY÷ΗΠΑ¬ZC÷dAK4vd0K¬ZD÷p¬ZE÷zRWiFKMR¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_8dUVq2Un¬ZJ÷2¬ZL÷/football/usa/us-open-cup/¬ZX÷00ΗΠΑ 003......0040000000177000US Όπεν Καπ 011εν Καπ000¬ZCC÷0¬ZAF÷ΗΠΑ¬~AA÷EVl2A1So¬AD÷1525831200¬ADE÷1525831200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Πόρτλαντ U23¬ER÷1/128-Τελικά¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Πόρτλαντ U23¬JA÷ETB3uvdl¬WU÷portland¬WN÷KIT¬AF÷Κίτσαπ Πούμαζ¬JB÷MgB7vbBf¬WV÷kitsap-pumas¬AN÷n¬~AA÷QXljrqqg¬AD÷1525903200¬ADE÷1525903200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ann Arbor¬ER÷1/128-Τελικά¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANN¬AE÷Ann Arbor¬JA÷2TzQw63n¬WU÷ann-arbor¬WN÷OCE¬AF÷Όσεαν Σίτι¬JB÷phQUxQIh¬WV÷ocean-city¬AN÷n¬~AA÷KfAPdrbn¬AD÷1525906800¬ADE÷1525906800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Eagles¬ER÷1/128-Τελικά¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Eagles¬JA÷EgefE1ck¬WU÷charlotte-eagles¬WN÷INT¬AF÷Ίντερ Νάσβιλ¬JB÷tGRjDLCe¬WV÷inter-nashville¬AN÷n¬~AA÷2wtBwLcO¬AD÷1525906800¬ADE÷1525906800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Erie Commodores¬ER÷1/128-Τελικά¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ERI¬AE÷Erie Commodores¬JA÷vFy6zhEi¬WU÷erie-commodores¬WN÷ROC¬AF÷Rochester River Dogz¬JB÷8ltAZBTc¬WV÷rochester-river-dogz¬AN÷n¬~AA÷GMs3usTB¬AD÷1525906800¬ADE÷1525906800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Motown¬ER÷1/128-Τελικά¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOT¬AE÷Motown¬JA÷SzMkY1XN¬WU÷motown¬WN÷YOR¬AF÷Νέα Υόρκη U23¬JB÷McLgXLnU¬WV÷new-york¬AN÷n¬~AA÷YchbtND5¬AD÷1525906800¬ADE÷1525906800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Λονγκ Άιλαντ¬ER÷1/128-Τελικά¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Λονγκ Άιλαντ¬JA÷W8StzO2B¬WU÷long-island¬WN÷KIN¬AF÷Kingston Stockade¬JB÷lpNoZsIH¬WV÷kingston-stockade¬AN÷n¬~AA÷Kflfs3ba¬AD÷1525906800¬ADE÷1525906800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ουέστερν Παϊονίρς¬ER÷1/128-Τελικά¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIO¬AE÷Ουέστερν Παϊονίρς¬JA÷beUYypYb¬WU÷western-pioneers¬WN÷ELM¬AF÷Elm Express City¬JB÷hITxy4m5¬WV÷elm-express-city¬AN÷n¬~AA÷fDt7v1rI¬AD÷1525906800¬ADE÷1525906800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ρέντινγκ¬ER÷1/128-Τελικά¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHR¬AF÷Κρίστος¬JB÷0Ox2yYbo¬WV÷christos¬WM÷REA¬AE÷Ρέντινγκ¬JA÷djCLSueo¬WU÷reading¬AN÷n¬~AA÷EH9Te2Dh¬AD÷1525907400¬ADE÷1525907400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Μιρτλ Μπιτς¬ER÷1/128-Τελικά¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MYR¬AE÷Μιρτλ Μπιτς¬JA÷K6QfCuS1¬WU÷myrtle-beach¬WN÷U17¬AF÷South Georgia Tormenta¬JB÷Y9ExyP42¬WV÷south-georgia-tormenta¬AN÷n¬~AA÷h88XfMSb¬AD÷1525908600¬ADE÷1525908600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Μαϊάμι Γιουνάιτεντ¬ER÷1/128-Τελικά¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Μαϊάμι Γιουνάιτεντ¬JA÷nDItzqK8¬WU÷miami-united¬WN÷KEN¬AF÷Κένταλ¬JB÷Uy8oZ2ZE¬WV÷kendall¬AN÷n¬~AA÷6i6LcOrt¬AD÷1525908600¬ADE÷1525908600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ντιτρόιτ¬ER÷1/128-Τελικά¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIC¬AF÷Μίτσιγκαν Μπακς¬JB÷z3djFsrq¬WV÷michigan-bucks¬WM÷DET¬AE÷Ντιτρόιτ¬JA÷r7YMW9DG¬WU÷detroit-city¬AN÷n¬~AA÷tUvFxuDU¬AD÷1525908600¬ADE÷1525908600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Σήκοουστ Γιουνάιτεντ Φάντομς¬ER÷1/128-Τελικά¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Σήκοουστ Γιουνάιτεντ Φάντομς¬JA÷nuuEYVr4¬WU÷seacoast-united-phantoms¬WN÷KEN¬AF÷Kendall Wanderers¬JB÷U3UIXkbA¬WV÷kendall-wanderers¬AN÷n¬~AA÷rc1phKCH¬AD÷1525910400¬ADE÷1525910400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Duluth FC¬ER÷1/128-Τελικά¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUL¬AE÷Duluth FC¬JA÷Y9jUQvse¬WU÷duluth-fc¬WN÷DAK¬AF÷Dakota Fusion¬JB÷SWkYPbd1¬WV÷dakota-fusion¬AN÷n¬~AA÷Aq3xftr5¬AD÷1525910400¬ADE÷1525910400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Jesters¬ER÷1/128-Τελικά¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷New Orleans Jesters¬JA÷8S6kYMlL¬WU÷new-orleans-jesters¬WN÷MIS¬AF÷Mississippi Brilla¬JB÷x2BgXt4R¬WV÷mississippi-brilla¬AN÷n¬~AA÷lz2tg0cB¬AD÷1525910400¬ADE÷1525910400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ουιτσίτα¬ER÷1/128-Τελικά¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FC¬AE÷Ουιτσίτα¬JA÷vBcLS0Cr¬WU÷fc-wichita¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Energy U23¬JB÷MZnQRKRl¬WV÷oklahoma-city-energy-fc¬AN÷n¬~AA÷trKmivSN¬AD÷1525912200¬ADE÷1525912200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Μίντλαντ Σόκερς¬ER÷1/128-Τελικά¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MID¬AE÷Μίντλαντ Σόκερς¬JA÷6NlxPIB7¬WU÷midland-sockers¬WN÷LAK¬AF÷Lakeland Tropics¬JB÷ruYKm2l8¬WV÷lakeland-tropics¬AN÷n¬~AA÷O69hjbsU¬AD÷1525912200¬ADE÷1525912200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷ΝΤΧ Ραγιάντος¬ER÷1/128-Τελικά¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAY¬AE÷ΝΤΧ Ραγιάντος¬JA÷MVWOnM3E¬WU÷ntx-rayados¬WN÷WOR¬AF÷Φορτ Γουόρθ Βακέρος¬JB÷GhWSotJK¬WV÷fort-worth-vaqueros¬AN÷n¬~AA÷rBtJ6JRA¬AD÷1525914000¬ADE÷1525914000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona FC¬ER÷1/128-Τελικά¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona FC¬JA÷8jXxfwBs¬WU÷arizona-fc¬WN÷SPO¬AF÷Sporting Arizona¬JB÷2DWtgcQm¬WV÷sporting-arizona¬AN÷n¬~AA÷hMm69Lsh¬AD÷1525914000¬ADE÷1525914000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Αγκουιλούχος¬ER÷1/128-Τελικά¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Αγκουιλούχος¬JA÷0pABwIQ0¬WU÷aguiluchos¬WN÷SFC¬AF÷Σαν Φραντσίσκο Σίτι¬JB÷r9aGxxt7¬WV÷san-francisco-city¬AN÷n¬~AA÷QFeKoIko¬AD÷1525914900¬ADE÷1525914900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Denver¬ER÷1/128-Τελικά¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FC¬AE÷FC Denver¬JA÷UezXp0YQ¬WU÷fc-denver¬WN÷AZT¬AF÷Azteca¬JB÷zwDatKtr¬WV÷azteca¬AN÷n¬~AA÷M1uN5wsH¬AD÷1525915800¬ADE÷1525915800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Τάκσον¬ER÷1/128-Τελικά¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUC¬AE÷Τάκσον¬JA÷0bkphHuf¬WU÷tucson¬WN÷LAM¬AF÷Λα Μάκινα¬JB÷rNvkiye0¬WV÷la-maquina¬AN÷n¬~AA÷zowB8ucb¬AD÷1525917600¬ADE÷1525917600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Golden State Force¬ER÷1/128-Τελικά¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Golden State Force¬JA÷dC3KydeD¬WU÷golden-state-force¬WN÷WOL¬AF÷Λ. Α. Γουλβς¬JB÷AFi20uYD¬WV÷l-a-wolves¬AN÷n¬~AA÷llsF7aC4¬AD÷1525917600¬ADE÷1525917600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orange County FC¬ER÷1/128-Τελικά¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷Santa Ana Winds¬JB÷6soBbJ2Q¬WV÷santa-ana-winds¬WM÷ORA¬AE÷Orange County FC¬JA÷l6j6aamK¬WU÷orange-county-fc¬AN÷n¬~
1
1524378591
23
ΒΟΗΘΕΙΑ: Βρίσκεστε στη σελίδα αποτελέσματα US Όπεν Καπ 2018 στο τμήμα ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ/ΗΠΑ. Το eScore.gr προσφέρει US Όπεν Καπ 2018 livescore, τελικά και επι μέρους αποτελέσματα, βαθμολογία US Όπεν Καπ 2018 και λεπτομέρειες αγώνων (σκόρερς, κόκκινες κάρτες, σύγκριση αποδόσεων, κτλ...). Εκτός από τα αποτελέσματα US Όπεν Καπ 2018 μπορείτε να παρακολουθήσετε 1000+ διοργανώσεις στο ποδόσφαιρο απο 90+ χώρες σε όλο τον κόσμο μέσω του eScore.gr. Απλά κάντε κλικ στο όνομα της χώρας στο μενού που βρίσκεται αριστερά και επιλέξτε την διοργάνωση που σας ενδιαφέρει (αποτελέσματα πρωταθλήματος, livescore εθνικού κυπέλλου, άλλες διοργανώσεις). Τα αποτελέσματα US Όπεν Καπ 2018 παρέχονται σε πραγματικό χρόνο, με live ανανέωση.