ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ »Ναμίμπια » MTC Πρέμιερσιπ » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷ΝΑΜΙΜΠΙΑ: MTC Πρέμιερσιπ¬ZEE÷YN47L5z8¬ZB÷136¬ZY÷Ναμίμπια¬ZC÷4l31ZOXi¬ZD÷s¬ZE÷MHmPAD44¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷136_YN47L5z8¬ZJ÷2¬ZL÷/football/namibia/mtc-premiership/¬ZX÷00Ναμίμπια 008μίμπια0000000000169000MTC Πρέμιερσ014ιερσιπ000¬ZCC÷0¬ZAF÷Ναμίμπια¬~AA÷jDyM1ErD¬AD÷1513533600¬ADE÷1513533600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tura Magic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUR¬AE÷Tura Magic¬JA÷hE7C2cIm¬WU÷tura-magic¬AG÷0¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Pirates¬JB÷6HBG1HXg¬WV÷orlando-pirates¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷djxI2fT6¬AD÷1513526400¬ADE÷1513526400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIG¬AE÷Tigers¬JA÷drMt8JfQ¬WU÷tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷LIF¬AF÷Life Fighters¬JB÷bi883w3s¬WV÷life-fighters¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷MXq55dql¬AD÷1513519200¬ADE÷1513519200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Citizens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIT¬AE÷Citizens¬JA÷29Aolb3f¬WU÷citizens-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chief Santos¬JB÷t09kmII0¬WV÷chief-santos¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷SdV16xUs¬AD÷1513519200¬ADE÷1513519200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Eleven Arrows¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELE¬AE÷Eleven Arrows¬JA÷fq7wjKYs¬WU÷eleven-arrows¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷AFR¬AF÷Σταρ Αφρικής¬JB÷YZ5skvll¬WV÷african-stars¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷0Or94Gbf¬AD÷1513519200¬ADE÷1513519200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mighty Gunners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MGU¬AE÷Mighty Gunners¬JA÷OObfnxY6¬WU÷mighty-gunners¬AG÷1¬WN÷YOU¬AF÷Γιάνγκ Άφρικανς¬JB÷xS2bodmD¬WV÷young-africans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷rmYD3zE0¬AD÷1513519200¬ADE÷1513519200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rundu Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RUN¬AE÷Rundu Chiefs¬JA÷jVjtAuQD¬WU÷rundu-chiefs¬AG÷1¬WN÷BLA¬AF÷Black Africa¬JB÷ULkp9auK¬WV÷black-africa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷QmqzBILQ¬AD÷1513519200¬ADE÷1513519200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷UNAM¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNA¬AE÷UNAM¬JA÷xSQ6etBK¬WU÷unam¬AG÷1¬WN÷YOU¬AF÷Young Chiefs¬JB÷l2UAf0QQ¬WV÷young-chiefs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷rPgVBb6K¬AD÷1513512000¬ADE÷1513512000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Blue Waters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLU¬AE÷Blue Waters¬JA÷4ESbc2t8¬WU÷blue-waters¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷CIV¬AF÷Civics¬JB÷r5R2dMeE¬WV÷civics¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷ULkRCviE¬AD÷1513447200¬ADE÷1513447200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tura Magic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUR¬AE÷Tura Magic¬JA÷nwbEkjN1¬WU÷tura-magic¬AG÷0¬WN÷LIF¬AF÷Life Fighters¬JB÷QTdIlAx8¬WV÷life-fighters¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷xS2ukya7¬AD÷1513440000¬ADE÷1513440000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Blue Waters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLU¬AE÷Blue Waters¬JA÷KOsY9K8G¬WU÷blue-waters¬AG÷0¬WN÷AFR¬AF÷Σταρ Αφρικής¬JB÷dl51hhwq¬WV÷african-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷GI1qleED¬AD÷1513440000¬ADE÷1513440000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Citizens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIT¬AE÷Citizens¬JA÷vDf6iChk¬WU÷citizens-fc¬AG÷1¬WN÷YOU¬AF÷Young Chiefs¬JB÷hGbAjW7e¬WV÷young-chiefs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷nwASiwFl¬AD÷1513432800¬ADE÷1513432800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Eleven Arrows¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELE¬AE÷Eleven Arrows¬JA÷pn3VkaHp¬WU÷eleven-arrows¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬WN÷CIV¬AF÷Civics¬JB÷Ox2ZlJWj¬WV÷civics¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷Kj8zjHq1¬AD÷1513432800¬ADE÷1513432800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mighty Gunners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MGU¬AE÷Mighty Gunners¬JA÷Y7qQBtv4¬WU÷mighty-gunners¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷BLA¬AF÷Black Africa¬JB÷CbrUA0gA¬WV÷black-africa¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷t09WjcUf¬AD÷1513432800¬ADE÷1513432800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rundu Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YOU¬AF÷Γιάνγκ Άφρικανς¬JB÷jqfLCMOc¬WV÷young-africans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬WM÷RUN¬AE÷Rundu Chiefs¬JA÷xtjHD29i¬WU÷rundu-chiefs¬AG÷1¬AN÷n¬~AA÷z36OhJar¬AD÷1513432800¬ADE÷1513432800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷UNAM¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNA¬AE÷UNAM¬JA÷Q1MbeLgN¬WU÷unam¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chief Santos¬JB÷4hL2fu9T¬WV÷chief-santos¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷ULTecaiR¬AD÷1513364400¬ADE÷1513364400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Pirates¬JB÷WvNfd1vH¬WV÷orlando-pirates¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬WM÷TIG¬AE÷Tigers¬JA÷Yg4icsPA¬WU÷tigers¬AG÷2¬AN÷n¬~AA÷K2n4x7Op¬AD÷1513098000¬ADE÷1513098000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Σταρ Αφρικής¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AFR¬AE÷Σταρ Αφρικής¬JA÷zqMBDQ9h¬WU÷african-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷TIG¬AF÷Tigers¬JB÷lnQFCpPb¬WV÷tigers¬AH÷0¬AN÷n¬~
1
1516248542
117
fixtures
1
1516248542
0
ΒΟΗΘΕΙΑ: Βρίσκεστε στη σελίδα αποτελέσματα Πρέμιερ Λιγκ Ναμίμπια στο τμήμα ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ/Ναμίμπια. Το eScore.gr προσφέρει Πρέμιερ Λιγκ Ναμίμπια livescore, τελικά και επι μέρους αποτελέσματα, βαθμολογία Πρέμιερ Λιγκ Ναμίμπια και λεπτομέρειες αγώνων (σκόρερς, κόκκινες κάρτες, σύγκριση αποδόσεων, κτλ...). Εκτός από τα αποτελέσματα Πρέμιερ Λιγκ Ναμίμπια μπορείτε να παρακολουθήσετε 1000+ διοργανώσεις στο ποδόσφαιρο απο 90+ χώρες σε όλο τον κόσμο μέσω του eScore.gr. Απλά κάντε κλικ στο όνομα της χώρας στο μενού που βρίσκεται αριστερά και επιλέξτε την διοργάνωση που σας ενδιαφέρει (αποτελέσματα πρωταθλήματος, livescore εθνικού κυπέλλου, άλλες διοργανώσεις). Τα αποτελέσματα Πρέμιερ Λιγκ Ναμίμπια παρέχονται σε πραγματικό χρόνο, με live ανανέωση.