Αποτελέσματα Πρέμιερ Λιγκ Μποτσουάνας, live αποτελέσματα, βαθμολογίες

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ »Μποτσουάνα » Πρέμιερ Λιγκ » 2018/2019

results
1
1534229549
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ΜΠΟΤΣΟΥΑΝΑ: Πρέμιερ Λιγκ¬ZEE÷j9S62l8j¬ZB÷38¬ZY÷Μποτσουάνα¬ZC÷E1mOfn3b¬ZD÷s¬ZE÷voY5D8E8¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷38_j9S62l8j¬ZJ÷2¬ZL÷/football/botswana/premier-league/¬ZX÷00Μποτσουάνα 010σουάνα0000000000179000Πρέμιερ Λιγκ012ρ Λιγκ000¬ZCC÷0¬ZAF÷Μποτσουάνα¬~AA÷Iam56Hmm¬AD÷1534600800¬ADE÷1534600800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷BR Highlanders¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIG¬AE÷BR Highlanders¬JA÷rkVqicub¬WU÷br-highlanders¬WN÷POL¬AF÷Πολίς XI¬JB÷dhZmjHf4¬WV÷police-xi¬AN÷n¬~AA÷QVZL2ZnC¬AD÷1534600800¬ADE÷1534600800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prisons XI Gaborone¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prisons XI Gaborone¬JA÷r3AI5dfi¬WU÷prisons-xi-gaborone¬WN÷JWA¬AF÷Γουανένγκ Γκάλαξι¬JB÷Mg9M4G9c¬WV÷jwaneng-galaxy¬AN÷n¬~AA÷nuyI3FX5¬AD÷1534600800¬ADE÷1534600800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sankoyo Bush Bucks¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Sankoyo Bush Bucks¬JA÷WE3Xsg2p¬WU÷sankoyo-bush-bucks¬WN÷MIS¬AF÷Miscellaneous¬JB÷UaMzsDHj¬WV÷miscellaneous¬AN÷n¬~AA÷0OxA5y3g¬AD÷1534600800¬ADE÷1534600800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Security Systems¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEC¬AE÷Security Systems¬JA÷vHOhkyAA¬WU÷security-systems¬WN÷NOT¬AF÷Notwane¬JB÷I7NdlePG¬WV÷notwane¬AN÷n¬~AA÷vFyE4eIa¬AD÷1534600800¬ADE÷1534600800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sharps Shooting Stars¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Sharps Shooting Stars¬JA÷nsS0mFvN¬WU÷sharps-shooting-stars¬WN÷GAB¬AF÷Gaborone Utd¬JB÷QXQ4nZgT¬WV÷gaborone-utd¬AN÷n¬~AA÷8fPQ1g2I¬AD÷1534600800¬ADE÷1534600800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Εξτένσιον Γκάνερς¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EXT¬AE÷Εξτένσιον Γκάνερς¬JA÷vV3R3zP3¬WU÷extension-gunners¬WN÷CEN¬AF÷Centre Chiefs¬JB÷IL2V2fvA¬WV÷centre-chiefs¬AN÷n¬~AA÷McTU0DHO¬AD÷1534600800¬ADE÷1534600800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Οράπα Γιουνάιτεντ¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORA¬AE÷Οράπα Γιουνάιτεντ¬JA÷Cr2Z1EgG¬WU÷orapa-united¬WN÷BDF¬AF÷BDF XI¬JB÷Qo6w1Y8M¬WV÷bdf-xi¬AN÷n¬~AA÷z1HCPdfP¬AD÷1534946400¬ADE÷1534946400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Black Forest¬ER÷Αγωνιστική ημέρα: 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Black Forest¬JA÷8Aer0hOS¬WU÷black-forest¬WN÷TOW¬AF÷Τάουνσιπ Ρόλερς¬JB÷AJsAeCWq¬WV÷township-rollers¬AN÷n¬~
1
1534229549
8
ΒΟΗΘΕΙΑ: Βρίσκεστε στη σελίδα αποτελέσματα Πρέμιερ Λιγκ Μποτσουάνας στο τμήμα ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ/Μποτσουάνα. Το eScore.gr προσφέρει Πρέμιερ Λιγκ Μποτσουάνας livescore, τελικά και επι μέρους αποτελέσματα, βαθμολογία Πρέμιερ Λιγκ Μποτσουάνας και λεπτομέρειες αγώνων (σκόρερς, κόκκινες κάρτες, σύγκριση αποδόσεων, κτλ...). Εκτός από τα αποτελέσματα Πρέμιερ Λιγκ Μποτσουάνας μπορείτε να παρακολουθήσετε 1000+ διοργανώσεις στο ποδόσφαιρο απο 90+ χώρες σε όλο τον κόσμο μέσω του eScore.gr. Απλά κάντε κλικ στο όνομα της χώρας στο μενού που βρίσκεται αριστερά και επιλέξτε την διοργάνωση που σας ενδιαφέρει (αποτελέσματα πρωταθλήματος, livescore εθνικού κυπέλλου, άλλες διοργανώσεις). Τα αποτελέσματα Πρέμιερ Λιγκ Μποτσουάνας παρέχονται σε πραγματικό χρόνο, με live ανανέωση.