ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ »Ισραήλ » Στέιτ Καπ » 2016/2017

results
1
1481449900
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ΙΣΡΑΗΛ: Στέιτ Καπ¬ZEE÷WvJrjFVN¬ZB÷97¬ZY÷Ισραήλ¬ZC÷SW7vLOal¬ZD÷p¬ZE÷ryWVWM9G¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WvJrjFVN¬ZJ÷2¬ZL÷/football/israel/state-cup/¬ZX÷00Ισραήλ 006Ισραήλ0030000000153000Στέιτ Καπ 009ιτ Καπ000¬ZCC÷0¬~AA÷dt3LgxO2¬AD÷1482231600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Bikat Hayarden¬ER÷1/32-Τελικά¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷M¬AF÷M. Άιρονι Κιργιάτ¬WV÷m-ironi-kiryat¬WM÷HAP¬AE÷H. Bikat Hayarden¬WU÷hapoel-bikat-hayarden¬AN÷n¬~AA÷QLfxjfNR¬AD÷1482231600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ihud Bnei Kfar Kara¬ER÷1/32-Τελικά¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IHU¬AE÷Ihud Bnei Kfar Kara¬WU÷ihud-bnei-kfar-kara¬WN÷HAP¬AF÷H. Hod Hasharon¬WV÷hapoel-hod-hasharon¬AN÷n¬~AA÷p6y9pYpk¬AD÷1482231600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷MT Rahat¬ER÷1/32-Τελικά¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MTR¬AE÷MT Rahat¬WU÷mt-rahat¬WN÷KFA¬AF÷Καφρ Κασίμ¬WV÷kfar-kasem¬AN÷n¬~AA÷WbeYjz8L¬AD÷1482231600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Α. Σ. Χόλον¬ER÷1/32-Τελικά¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAP¬AF÷Χαποέλ Ιερουσαλήμ¬WV÷hapoel-jerusalem¬WM÷HOL¬AE÷Α. Σ. Χόλον¬WU÷a-s-holon¬AN÷n¬~AA÷jqGZVYVe¬AD÷1482231600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Μπεϊτάρ Χάιφα¬ER÷1/32-Τελικά¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEI¬AE÷Μπεϊτάρ Χάιφα¬WU÷beitar-haifa¬WN÷ΜΑΜ¬AF÷Μακάμπι Σααραΐμ¬WV÷maccabi-shaarayim¬AN÷n¬~AA÷IeiUiGhF¬AD÷1482231600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Μ. Τζουρ Σαλόμ¬ER÷1/32-Τελικά¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Μ. Τζουρ Σαλόμ¬WU÷maccabi-tzur-shalom¬WN÷HAP¬AF÷Χαποέλ Πέταχ Τίκβα¬WV÷hapoel-petah-tikva¬AN÷n¬~AA÷zX1Phdw9¬AD÷1482231600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Χαποέλ Ασί Γκιλμπόα¬ER÷1/32-Τελικά¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Χαποέλ Ασί Γκιλμπόα¬WU÷hapoel-asi-gilboa¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Iksal Imad¬WV÷hapoel-iksal-imad¬AN÷n¬~AA÷AkG75ZME¬AD÷1482255000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Χάποελ Μπνί Λοντ¬ER÷1/32-Τελικά¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Χάποελ Μπνί Λοντ¬WU÷hapoel-bnei-lod¬WN÷HKS¬AF÷Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ¬WV÷hapoel-kfar-shalem¬AN÷n¬~AA÷SUt4oEVr¬AD÷1482255300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Λέτζιον¬ER÷1/32-Τελικά¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Λέτζιον¬WU÷h-ironi-rishon¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Hadera¬WV÷hapoel-hadera¬AN÷n¬~AA÷OdzDqh0e¬AD÷1482255600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ράματ Γκαν¬ER÷1/32-Τελικά¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Ράματ Γκαν¬WU÷hapoel-ramat-gan¬WN÷BEI¬AF÷Κφαρ Σάμπα¬WV÷beitar-kfar-saba¬AN÷n¬~AA÷WbH36F78¬AD÷1482255900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Nazareth Illit¬ER÷1/32-Τελικά¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷H. Nazareth Illit¬WU÷hapoel-nazareth-illit¬WN÷IRO¬AF÷Ιρόνι Νεσέρ¬WV÷ironi-nesher¬AN÷n¬~AA÷UZEwVho2¬AD÷1482256200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Χαποέλ Ουμ αλ-Φαμ¬ER÷1/32-Τελικά¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Χαποέλ Ουμ αλ-Φαμ¬WU÷hapoel-umm-al-fahm¬WN÷M¬AF÷M. Τζαφά¬WV÷maccabi-jaffa¬AN÷n¬~AA÷UgwLsWU7¬AD÷1482339600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ραμάτ Χασαρόν¬ER÷1/32-Τελικά¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IRO¬AE÷Ραμάτ Χασαρόν¬WU÷ramat-hasharon¬WN÷HAP¬AF÷Χαποέλ Καταμόν¬WV÷hapoel-katamon¬AN÷n¬~AA÷IJZGrCF1¬AD÷1482346800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Μ. Ερτζλίγια¬ER÷1/32-Τελικά¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Μ. Ερτζλίγια¬WU÷m-herzliya¬WN÷HAP¬AF÷Χαποέλ Αφούλα¬WV÷hapoel-afula¬AN÷n¬~
1
1481449900
14
Κατεβάστε δωρεάν την εφαρμογή μας!
 
ΒΟΗΘΕΙΑ: Βρίσκεστε στη σελίδα αποτελέσματα Στέιτ Καπ 2016/2017 στο τμήμα ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ/Ισραήλ. Το eScore.gr προσφέρει Στέιτ Καπ 2016/2017 livescore, τελικά και επι μέρους αποτελέσματα, βαθμολογία Στέιτ Καπ 2016/2017 και λεπτομέρειες αγώνων (σκόρερς, κόκκινες κάρτες, σύγκριση αποδόσεων, κτλ...). Εκτός από τα αποτελέσματα Στέιτ Καπ 2016/2017 μπορείτε να παρακολουθήσετε 1000+ διοργανώσεις στο ποδόσφαιρο απο 90+ χώρες σε όλο τον κόσμο μέσω του eScore.gr. Απλά κάντε κλικ στο όνομα της χώρας στο μενού που βρίσκεται αριστερά και επιλέξτε την διοργάνωση που σας ενδιαφέρει (αποτελέσματα πρωταθλήματος, livescore εθνικού κυπέλλου, άλλες διοργανώσεις). Τα αποτελέσματα Στέιτ Καπ 2016/2017 παρέχονται σε πραγματικό χρόνο, με live ανανέωση.