ΑΜΕΡΙΚAΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ »Ρωσία » Πρέμιερ Ντιβίζιον » 2016

results
SA÷5¬~ZA÷ΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Ντιβίζιον¬ZEE÷0YOEHoPt¬ZB÷158¬ZY÷Ρωσία¬ZC÷6DDhwqWp¬ZD÷p¬ZE÷xIkPIfog¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷158_0YOEHoPt¬ZJ÷2¬ZL÷/american-football/russia/premier-division/¬ZX÷07Ρωσία 005......0120000000153000Πρέμιερ Ντιβ017βίζιον000¬ZCC÷0¬~AA÷xppXROwM¬AD÷1469890800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vityaz Podolsk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIT¬AE÷Vityaz Podolsk¬WU÷vityaz-podolsk¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷LIT¬AF÷Litvin Minsk¬WV÷litvin-minsk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬BB÷0¬BD÷13¬BF÷7¬BH÷14¬AN÷n¬~AA÷tIUhE59M¬AD÷1469887200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moscow United¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MOS¬AF÷Moscow Spartans¬WV÷moscow-spartans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷37¬BB÷8¬BD÷27¬BF÷0¬BH÷2¬WM÷MOS¬AE÷Moscow United¬WU÷moscow-united¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬AN÷n¬~AA÷02BP8qXq¬AD÷1469883600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yaroslavl Rebels¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YAR¬AE÷Yaroslavl Rebels¬WU÷yaroslavl-rebels¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷0¬WN÷MOS¬AF÷Moscow Patriots¬WV÷moscow-patriots¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷40¬BB÷6¬BD÷21¬BF÷13¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷OtKcDPOS¬AD÷1469872800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moscow Bruins¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOS¬AE÷Moscow Bruins¬WU÷moscow-bruins¬AG÷8¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷8¬WN÷STP¬AF÷Σεντ Πίτερσμπουργκ Γκρίφινς¬WV÷st-petersburg-griffins¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷32¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷12¬BH÷6¬AN÷n¬~AA÷2RVlFofG¬AD÷1468756800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moscow Spartans¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOS¬AE÷Moscow Spartans¬WU÷moscow-spartans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷10¬WN÷VIT¬AF÷Vityaz Podolsk¬WV÷vityaz-podolsk¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷8jHoGRvA¬AD÷1468670400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yaroslavl Rebels¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YAR¬AE÷Yaroslavl Rebels¬WU÷yaroslavl-rebels¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷17¬WN÷MOS¬AF÷Moscow United¬WV÷moscow-united¬AH÷14¬AN÷n¬~AA÷fLfSS4OF¬AD÷1468666800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Litvin Minsk¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MOS¬AF÷Moscow Bruins¬WV÷moscow-bruins¬AH÷0¬WM÷LIT¬AE÷Litvin Minsk¬WU÷litvin-minsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷78¬AN÷n¬~AA÷UaIsH7P3¬AD÷1468659600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Σεντ Πίτερσμπουργκ Γκρίφινς¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STP¬AE÷Σεντ Πίτερσμπουργκ Γκρίφινς¬WU÷st-petersburg-griffins¬AG÷7¬WN÷MOS¬AF÷Moscow Patriots¬WV÷moscow-patriots¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷21¬AN÷n¬~ZA÷ΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Ντιβίζιον - Πλέι Οφς¬ZEE÷0YOEHoPt¬ZB÷158¬ZY÷Ρωσία¬ZC÷xtQ43S8o¬ZD÷p¬ZE÷xIkPIfog¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷158_0YOEHoPt¬ZJ÷11¬ZL÷/american-football/russia/premier-division/¬ZX÷07Ρωσία 005......0120000000208000Πρέμιερ Ντιβ028έι Οφς000¬ZCC÷0¬~AA÷z1BbayOI¬AD÷1475937000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moscow Patriots¬ER÷Τελικός¬AX÷0¬AV÷1477586838|¬BX÷-1¬WM÷MOS¬AE÷Moscow Patriots¬WU÷moscow-patriots¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷12¬WN÷MOS¬AF÷Moscow Spartans¬WV÷moscow-spartans¬AH÷7¬AN÷n¬~AA÷vwfVi04j¬AD÷1474711200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moscow Patriots¬ER÷Ημιτελικά¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOS¬AE÷Moscow Patriots¬WU÷moscow-patriots¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷29¬WN÷NIZ¬AF÷Nizhny Novgorod Raiders 52¬WV÷nizhny-novgorod-raiders-52¬AH÷8¬AN÷n¬~AA÷6qrDGqsi¬AD÷1474709400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Litvin Minsk¬ER÷Ημιτελικά¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIT¬AE÷Litvin Minsk¬WU÷litvin-minsk¬AG÷13¬WN÷MOS¬AF÷Moscow Spartans¬WV÷moscow-spartans¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷40¬AN÷n¬~AA÷rFMKevSA¬AD÷1472389200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vityaz Podolsk¬ER÷Προημιτελικά¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIT¬AE÷Vityaz Podolsk¬WU÷vityaz-podolsk¬AG÷14¬WN÷NIZ¬AF÷Nizhny Novgorod Raiders 52¬WV÷nizhny-novgorod-raiders-52¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷21¬AN÷n¬~AA÷EuIGdKC4¬AD÷1472299200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Σεντ Πίτερσμπουργκ Γκρίφινς¬ER÷Προημιτελικά¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STP¬AE÷Σεντ Πίτερσμπουργκ Γκρίφινς¬WU÷st-petersburg-griffins¬AG÷15¬WN÷MOS¬AF÷Moscow Spartans¬WV÷moscow-spartans¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷21¬AN÷n¬~AA÷hGzF6Ukc¬AD÷1471172400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nizhny Novgorod Raiders 52¬ER÷1/8-Τελικά¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIZ¬AE÷Nizhny Novgorod Raiders 52¬WU÷nizhny-novgorod-raiders-52¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷27¬BA÷13¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷14¬WN÷CHE¬AF÷Chelyabinsk Tanks¬WV÷chelyabinsk-tanks¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷6¬AN÷n¬~AA÷vDnXsoDd¬AD÷1471161600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Perm Steel Tigers¬ER÷1/8-Τελικά¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PER¬AE÷Perm Steel Tigers¬WU÷perm-steel-tigers¬AG÷12¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷6¬BG÷0¬WN÷VIT¬AF÷Vityaz Podolsk¬WV÷vityaz-podolsk¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷13¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷6¬AN÷n¬~AA÷rogOq7rp¬AD÷1471082400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Legion St. Petersburg¬ER÷1/8-Τελικά¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷O¬AE÷North Legion St. Petersburg¬WU÷north-legion-st-petersburg¬AG÷27¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷13¬WN÷STP¬AF÷Σεντ Πίτερσμπουργκ Γκρίφινς¬WV÷st-petersburg-griffins¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷30¬BB÷2¬BD÷8¬BF÷8¬BH÷12¬AN÷n¬~AA÷0MmTrRcj¬AD÷1471075200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sevastopol Titans¬ER÷1/8-Τελικά¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEV¬AE÷Sevastopol Titans¬WU÷sevastopol-titans¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷0¬WN÷MOS¬AF÷Moscow Spartans¬WV÷moscow-spartans¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷13¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷3¬BH÷7¬AN÷n¬~
5
1480869029
37
fixtures
5
1480869029
0
Κατεβάστε δωρεάν την εφαρμογή μας!
 
ΒΟΗΘΕΙΑ: Βρίσκεστε στη σελίδα αποτελέσματα Πρέμιερ Ντιβίζιον 2016 στο τμήμα ΑΜΕΡΙΚAΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ/Ρωσία. Το eScore.gr προσφέρει Πρέμιερ Ντιβίζιον 2016 livescore, τελικά και επι μέρους αποτελέσματα, βαθμολογία Πρέμιερ Ντιβίζιον 2016 και λεπτομέρειες αγώνων. Εκτός από τα αποτελέσματα Πρέμιερ Ντιβίζιον 2016 μπορείτε να παρακολουθήσετε 5000+ διοργανώσεις από 30+ αθλήματα σε όλο τον κόσμο μέσω του eScore.gr. Απλά κάντε κλικ στην αντίστοιχη καρτέλα του σπορ στην κορυφή της σελίδας ή στο όνομα της χώρας στο μενού που βρίσκεται στα αριστερά και επιλέξτε την διοργάνωση που σας ενδιαφέρει. Τα αποτελέσματα Πρέμιερ Ντιβίζιον 2016 παρέχονται σε πραγματικό χρόνο, με live ανανέωση.